Puan 8.34
Fragman

Neon Genesis Evangelion

Neon Genesis Evangelion tüm bölümler indir, Neon Genesis Evangelion türkçe çeviri, Neon Genesis Evangelion türkçe sub, Neon Genesis Evangelion türkçe çeviri indir.
Neon Genesis Evangelion, Shinseiki Evangelion, 新世紀エヴァンゲリオン
Durum: Completed Stüdyo: , Çıkış Yılı: 1995 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 26 Çevirmen: Byrm
Encoder: ugurmaden
Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Neon Genesis Evangelion Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Neon Genesis Evangelion Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Neon Genesis Evangelion izleyebilirsiniz.

Neon Genesis Evangelion Konusu

Yıl 2015, dünya büyük bir nükleer felaketten sonra toparlanmaya çalışmakta. Fakat Birleşmiş Milletler’e bağlı gizli ve özel bir organizasyon olan NERV’ün başka hedefleri var. Kadim metinlerde anlatılmış olan “Angel”ların dünyaya gelişine hazırlanıyorlar. NERV’ün başkanı Gendo İkari, yıllardır ayrı yaşadığı 14 yaşındaki oğlu Shinji’yi aniden Tokyo-3 şehrine çağırır. Niye çağrıldığını anlayamayan Shinji, Tokyo-3’e gelir gelmez şehre saldırmakta olan devasa bir Angel ve ardından NERV’in merkez üssünde babası ile karşılaşır.
Shinji daha bunların şokunu üstünden atamadan, Gendo İkari oğluna, Shinji’nin hayatında ilk kez gördüğü dev ve korkutucu bir mecha’ya girip üsse saldıran Angel’la savaşmasını emreder. Shinji başta reddetse bile, bunu yapmaya zorunlu kalacak ve hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır…

Neon Genesis Evangelion İndir

Bölümler


Yorumlar