Fall 2011

Fate/Zero

ufotable
25 episodes · BD Completed Fate/Zero, フェイト/ゼロ
8.31

Fate/Zero, Gen Urobuchi tarafından yazılan ve Fate/stay night’ın ön bölümü olan bir light novel serisidir. Seri, Fate/stay night’taki olaylardan 10 yıl öncesinde geçmektedir ve Fuyuki’de düzenlenen sihirli büyülü bir turnuva olan Dördüncü Kutsal Kâse Savaşı’nın hikâyesini anlatmaktadır.

Guilty Crown

Production I.G
22 episodes · BD Completed Guilty Crown, GUILTY CROWN, ギルティクラウン
7.46

2029 senesinde “Kayıp Noel” isimli tanımlanamayan bir virüs salgınının patlak vermesinden sonra Japonya pek çok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girmiştir…

Ohma Shu sağ elinde psişik güçler barındıran 17 yaşında genç bir oğlandır. Bu, “Kralların Kabiliyeti” olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya veyahut silah çıkartabilmek için kullanabilen genç şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da “Undertaker” isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişir.

Hunter x Hunter (2011)

Madhouse
148 episodes · BD, Kırık Bağlantı Completed Hunter x Hunter, HxH (2011), HUNTER×HUNTER(ハンター×ハンター)
9.06

Gon Freecss, avcı (Hunter) olmak isteyen küçük bir çocuktur. Babası da avcı olmak için ailesini terk etmiş ve efsanevi bir avcı olmuştur. Gon da hem babası için bu kadar önemli olan avcılığı tanımak hem de dünyanın en iyi avcısı olmak istemektedir.
Gon 12 yaşına geldiğinde üvey annesi istememesine rağmen avcılık sınavına girmek için evinden ayrılır. Bu sınavı geçmek için hem en zor koşulların üstesinden gelerek hayatta kalmak, hem de bu arada kendisi gibi avcı olmak isteyenlere karşı kendini korumak zorundadır.
Not: 1999 yılı yapımı Hunter x Hunter serisinin yeniden yapımıdır.

Mirai Nikki

asread.
26 episodes · BD, Kırık Bağlantı Completed Gelecek Günlüğü, The Future Diary, Mirai Nikki, Mirai Nikki (2011), 未来日記
7.47

Ortaokul 2. sınıf öğrencisi Amano Yukiteru, arkadaş edinmekte güçlük çeken bir çocuktur. Kendisini bir izleyici olarak tanımlar ve her gördüğünü cep telefonundaki günlüğe yazar.
Yalnızlık acısı çektiği zamanlarda Yukiteru, Deus Ex Machina adında zaman ve mekânın efendisi olan bir arkadaşı olduğu şeklinde hayaller kurmaya başlar.