Fall 2012

Ixion Saga DT

Brain's Base
25 episodes · BD Completed Ixion Saga: Dimensional Transfer, イクシオン サーガ DT
7.18

Kon Hokaze, evinde online bir oyun oynarken bayan bir oyuncunun yardım talebini kabul eder ve kendini bir anda “Mira” adlı farklı bir dünyada bulur.

Daha ne olduğunu anlayamadan kendini politik bir savaşın ortasında bulan Kon, Prenses Ecarlate’nin evliliğini engellemek isteyen düşmanlardan prensesi koruyacak ve kendini bir anda prensesin şövalyesi olarak bulacaktır.

Nekomonogatari: Kuro

Shaft
4 episodes · BD Completed Nekomonogatari Black, Nekomonogatari Black: Tsubasa Family, 猫物語(黒)
7.95

Koyomi Araragi arkadaşı Hanekawa Tsubasa’nın da yardımıyla vampir saldırısından kurtulmuş bir öğrencidir. Şimdi ise arkadaşının Lanet Kedisi denilen tuhaf biri tarafından ele geçirildiğini öğrenir. Lanet Kedisi insanlara saldırmaktadır. Lanet Kedisi’nden kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır.

Psycho-Pass

Production I.G
22 episodes · BD Completed Psycho-Pass, Psychopath, サイコパス
8.36

Teknolojinin gelişmesiyle insanların suç işleme potansiyellerini ve suç işlediklerinde, işledikleri suçun derecesini ölçebilen “Psycho-Pass” adında bir cihaz icat edilmiştir. “Dominator” adlı silahlar ise sadece Psycho-Pass adlı cihazın üst düzey suçlu olarak gösterdiği kişiler üzerinde etkili olan bir silahtır.
Akane Tsunemori, güvenlik okulundan birincilikle mezun olmuş ve özel olarak kurulmuş olan “Unit 1” adlı güvenlik biriminin başına getirilmiştir. Bu birimin özelliği, üst düzey suçlu ve aynı zamanda yetenekli olan, dominator adlı silahlarla kontrol altında tutulan kişilerden oluşuyor olmasıdır.