2015 İlkbahar

Kekkai Sensen

Bones
12 episodes · BD Completed Blood Blockade Battlefront, Bloodline Battlefront, 血界戦線
7.62

New York üzerinde Dünya ve “diğer dünya” arasında açılan yarıkla beraber oluşan Jerusalem’s Lot, diğer boyut yaratıklarının ve insanların yıllarca birlikte yaşadığı, bilim kurguyu andıran suçlarla dolu bir baloncuktur ve bu baloncuk artık tehdit altındadır. “Libra” adı verilen, çeşitli suçlarla savaşan organizasyon da bunu engellemek için elinden geleni yapacaktır.

Mikagura Gakuen Kumikyoku

Doga Kobo
12 episodes · BD, Kırık Bağlantı Completed Mikagura Akademisi Süiti, Mikagura School Suite, ミカグラ学園組曲
6.69

Bu hikâye, NND’nin süper popüler şarkılarından esinlenilmiştir. Sevimli şeylerle dolu bir okul hayatı hayali kuran İchinomiy Eruna isimli genç kız, yatılı bir okul olan Özel Mikagura Okuluna giriş yapar. Bu okulda her bir kültürel kulüp temsilcileri birbirleri ile özel güçler aracılığıyla savaşırlar!!! Bir takım olaylar sonucu belirli bir kulübün temsilcisi olmasına karar verilen Eruna’ya ne olacak? İzleyip öğreneceğiz.

Ore Monogatari!!

Madhouse
24 episodes · BD Completed My Love Story!!, Ore Monogatari!!, My Story!!, 俺物語!!
7.92

Gouda Takeo, lise birinci sınıf öğrencisidir. (Tahmini olarak) ağırlığı 120 kg, boyu 2 metredir. Günlerini kızlar arasında süper popüler olan, henüz duyarsız olan çocukluk arkadaşı Sunakawa ile barış içinde geçirmektedir. Bir gün trenle okula giderken, Takeo bir kızı Yamato’nun elinden, sapıklık yapacakken kurtarır. Bu, Takeo için yeni bir baharın başlangıcı mı olacaktır?

Punch Line

MAPPA
12 episodes · BD Completed Punch Line, Punchline, パンチライン
6.95

Bir Kızın Külotunu Görürse İnsanlık Yok Mu Olacak?! Yuuta İridatsu, tuhaf alışkanlığı olan bir lise öğrencisidir. Bir kızın külotunu gördüğünde aşırı derecede heyecanlanıp bayılır. Bir kaza sonrası ruhu bedeninden ayrılır, bu sırada bir hayalet kedi ile karşılaşır. Bu olaydan sonra bazı özel güçler kazanır. Bu özel güçleri oturduğu apartmandaki kişileri izlemeye ve bazen de onlara şakalar yapmaya başlar. Yuuta İridatsu bir kızın külotunu gördüğünde dünyanın yok olacağının farkına varır. Dünyanın neden yok olacağını araştırıp, dünyayı kurtarmanın yollarını aramaya başlar…

Yamada-kun to 7-nin no Majo

LIDENFILMS
12 episodes · BD Completed Yamada-kun and the Seven Witches, Yamada-kun to Nananin no Majo, Yamada-kun and the 7 Witches, Yamajo, 山田くんと7人の魔女
7.59

Hikâyemiz, okuduğu lisenin problem çocuğu unvanını kazanmış Yamada Ryuu’nun okulun hem güzel hem de başarılı öğrencisi Urara Shiraishi ile çarpışması ve gözlerini açtığında kendini onun vücudunda bulması ile başlıyor. İkilinin nasıl vücut değiştirdiklerine dair sırrı çözmesi, okul içerisinde bulunan birçok sırrı da beraberinde getirecektir.