Puan 7.20
Fragman

Sword Art Online

Sword Art Online tüm bölümler indir, Sword Art Online türkçe çeviri, Sword Art Online türkçe sub, Sword Art Online türkçe çeviri indir.
Sword Art Online, S.A.O, SAO, ソードアート・オンライン
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2012 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 25 Çevirmen: MousassaKanjeri Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Sword Art Online Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Sword Art Online Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Sword Art Online izleyebilirsiniz.

Sword Art Online Konusu

2022 yılında piyasaya sürülen Sword Art Online MMORPG oyunu, başa takılan bir alet aracılığıyla oyuncuları kendi dünyasına götürerek gerçek bir Role-Play oyunu sunmaktadır.
Oyuna katılan 10.000 oyuncu arasında olan Kirito da SAO dünyasına giriş yapmıştır. Fakat kısa sürede bütün oyuncular oyundan çıkış olmadığını fark ederler ve herkes bir anda geniş bir alana ışınlanır.
Oyunun yapımcısının burada yaptığı açıklamaya göre oyundan çıkmanın tek yolu 100 katlı SAO dünyasını temizlemektir. Her katta bir boss bulunmaktadır ve 100. kattaki boss’u öldürebilen oyundan çıkabilecektir.
Fakat oyunda sağlığı biten kişi gerçek hayatta da ölecek, ayrıca dışarıdan biri oyuncuların başındaki aleti çıkarmak isterse alet oyuncuları öldürecektir.
Bütün oyuncular şaşkınlık içerisindeyken oyunlar konusunda tecrübeli olan Kirito oyunu kazanmayı kafasına koymuştur.

Sword Art Online İndir

Bölümler


Yorumlar