Puan 7.50
Fragman

Another

Another tüm bölümler indir, Another türkçe çeviri, Another türkçe sub, Another türkçe çeviri indir.
Another, アナザー
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2012 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: Clauseover & eray.gns Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Another Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Another Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Another izleyebilirsiniz.

Another Konusu

Ortaokul son sınıf öğrencisi olan Mei Misaki, güzelliğiyle, zekâsıyla ve kişiliğiyle okulun en popüler kızıdır. Fakat mezun olamadan bir kaza sonucu ölür. Bunun üzerine arkadaşları ve öğretmenler Misaki hâlâ yaşıyormuş gibi hareket etmeye başlarlar. Hatta mezuniyet töreninde Misaki için de kutlama yapılır.
Bu olaydan 26 yıl sonra Sakikabara Kouichi aynı okula transfer öğrenci olarak gelir. Okulda yine Mei Misaki adıyla ve bir gözü bantlı esrarengiz bir kız öğrenci vardır. Diğer öğrenciler bu kız hakkında konuşmaktan kaçınırlar.
Kouichi, Misaki ile konuşmak için yanına gittiğinde Misaki, bu okuldaki öğrencilerin ölüme çok yakın olduğunu, yakında her şeyi öğreneceğini söyler ve uzaklaşır.

Another İndir

Bölümler


Yorumlar