Winter 2012

Another

P.A. Works
12 episodes · BD Completed Another, アナザー
7.50

Ortaokul son sınıf öğrencisi olan Mei Misaki, güzelliğiyle, zekâsıyla ve kişiliğiyle okulun en popüler kızıdır. Fakat mezun olamadan bir kaza sonucu ölür. Bunun üzerine arkadaşları ve öğretmenler Misaki hâlâ yaşıyormuş gibi hareket etmeye başlarlar. Hatta mezuniyet töreninde Misaki için de kutlama yapılır.
Bu olaydan 26 yıl sonra Sakikabara Kouichi aynı okula transfer öğrenci olarak gelir. Okulda yine Mei Misaki adıyla ve bir gözü bantlı esrarengiz bir kız öğrenci vardır. Diğer öğrenciler bu kız hakkında konuşmaktan kaçınırlar.
Kouichi, Misaki ile konuşmak için yanına gittiğinde Misaki, bu okuldaki öğrencilerin ölüme çok yakın olduğunu, yakında her şeyi öğreneceğini söyler ve uzaklaşır.

High School DxD

TNK
12 episodes · BD Completed High School DxD, Highschool DxD, ハイスクールD×D
7.36

Hyoudou İssei tek dileği ileride bir gün kendi haremini kurmak olan bir liselidir. Öyle şanssızdır ki daha bir kızla ilk buluşmasında ölümcül bir şekilde yaralanarak ölüme terk edilmiştir. Gremory klanının varisi olan Rias Gremory tarafından kurtarılır ve şeytan olarak yeniden dirilir. İssei farkında olmadan kendini düşmüş melekler ve şeytanlar arasındaki bir şavaşın tam ortasında bulur. Ölüp şeytanın uşağı olarak dirilmiş olan İssei ne kadar şansız da olsa, aslında harem hayalinin tam ortasındadır…

Nisemonogatari

Shaft
11 episodes · BD Completed Nisemonogatari, Impostory, 偽物語
8.16

Yaşanan dolu dolu keyifli anlar, hayaletler, mitler, esrarengiz buluşlar, etrafta gezinen vampirler, psikoloji bozulmuş insanlar. Koyomi Araragi’ye bir vampirin saldırmasından bu yana 3 yıl geçmiştir. Hikâye “Bakemonogatari” nin devamı niteliğindedir.
Önceleri Hitagi’yi dolandıran dolandırıcı Kaiki Deishu, şehre geri döner ve daha önce Nadeko’yu lanetlemiş olan büyülü sözleri yayar. Koyomi’nin kardeşi Karen ve Tsukihi Deishu’yu yakalamaya çalışır ama…