Puan 8.35
Fragman

Bakemonogatari

Bakemonogatari tüm bölümler indir, Bakemonogatari türkçe çeviri, Bakemonogatari türkçe sub, Bakemonogatari türkçe çeviri indir.
Bakemonogatari, Ghostory, 化物語
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2009 Süre: 25 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 15 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Bakemonogatari Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Bakemonogatari Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Bakemonogatari izleyebilirsiniz.

Bakemonogatari Konusu

Bakemonogatari, lise öğrencisi Koyomi Araragi ve karşılaştığı garip öğrenciler üzerine odaklanır. Bir gün Hitagi Senjōgahara adlı bir kız öğrenci gökyüzünden Koyomi’nin üstüne düşer ancak Koyomi, kızın ağırlığının olmadığını fark eder…

Notlar:
Bakemonogatari, Japonca’daki iki kelime arasında bir oyundur: Bakemono, doğaüstü varlıklar için kullanılan bir sözdür. Monogatari ise “hikâye” anlamına gelir. İkisi birleştirilip Bakemonogatari adı çıkmıştır.
Bir çok başarılı hikâyelere imza atmış olan yazar NisiOisin’in romanlarından uyarlanmaktadır. NisiOisin aynı zamanda xxxHolic: Another Holic – Landolt-Ring Aerosol ve Death Note: Another Note – The Los Angeles BB Murder Cases gibi spin-off romanların da yazarıdır.

Bakemonogatari İndir

Bölümler


Yorumlar