Puan 6.40
Fragman

Tokyo Ghoul:re

Tokyo Ghoul:re tüm bölümler indir, Tokyo Ghoul:re türkçe çeviri, Tokyo Ghoul:re türkçe sub, Tokyo Ghoul:re türkçe çeviri indir.
Tokyo Ghoul:re, Tokyo Kushu:re, Toukyou Kuushu:re, 東京喰種トーキョーグール:re
Durum: Completed Stüdyo: , Çıkış Yılı: 2018 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Tokyo Ghoul:re Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Tokyo Ghoul:re Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Tokyo Ghoul:re izleyebilirsiniz.

Tokyo Ghoul:re Konusu

CCG’nin Anteiku baskınından bu yana iki yıl geçmiştir. Tokyo’daki atmosfer, CCG’nin artan nüfusundan ötürü büyük ölçüde değişse de, Ghoul’lar, hâlâ bir tehlike unsuru olarak algılanmaktadır, özellikle CCG’nin kendi varlıklarına kastı olduğunu düşünen Aogiri Tree örgütü.

Quinx Squad olarak bilinen özel bir ekip CCG’ye Tokyo’nun istenmeyen sakinlerini yok etmek konusunda destek çıkar. Ghoul’ların özel yeteneklerinden faydalanmak için ameliyat geçirmiş bu insanlar tehlikeli yaratıkları yok etmek için operasyonlara katılırlar. Bu grubun lideri Haise Sasaki, ünlü özel sınıf araştırmacısı Kishou Arima tarafından eğitilmiş yarı-ghoul, yarı insan. Ancak, bu genç adamın ilk ilgi çeken detayı gözleri olsa da, eskiden olduğu kişiyi yavaş yavaş anımsaması da karmaşık olayları beraberinde getirir.

Tokyo Ghoul:re İndir

Bölümler


Yorumlar