Puan 8.13
Fragman

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! tüm bölümler indir, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! türkçe çeviri, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! türkçe sub, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! türkçe çeviri indir.
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!, Give Blessings to This Wonderful World!, この素晴らしい世界に祝福を!
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2016 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 10 Çevirmen: Amore Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! izleyebilirsiniz.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Konusu

Bir hikikomori olan Satou Kazuma devasa derecede; oyun, anime, manga hayranıdır. Bir trafik kazası geçirdiğinde ise bu hayal kırıklığı olarak nitelendirilebilecek hayatının sona ermiş olması gerekmekteyken o gözlerini açtığında kendini tanrıça olarak tanıtan güzel bir kızla karşılaşır. Güzel kız ona farklı bir dünyaya geçip geçmek istemediğini sorar ama bu yeni dünyaya yanında sadece tek bir şey götürebilecektir. Kazuma yanında “tanrıçayı” götürmeye karar verir ve kendini şeytan kral kavramının var olduğu bambaşka bir dünyada maceranın ortasında bulur. En büyük sorununun yiyecek, giyecek ve barınak bulmak olduğunu sanan Kazuma tanrıçanın çıkardığı bitmek bilmeyen sorunların yanında şeytan kralın ordusunun da ona gözünü dikmesiyle uğraşmak zorunda kalacaktır.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar