Puan 7.52
Fragman

Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead

Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead tüm bölümler indir, Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead türkçe çeviri, Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead türkçe sub, Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead türkçe çeviri indir.
Is this A Zombie? of the Dead, Kore wa Zombie Desu ka? 2, Koreha Zombie Desu ka? Jigokuhen, Kore ha Zombie Desu ka? Jigokuhen, Kore wa Zombie Desu ka? Jigokuhen, Kore wa Zombie Desuka? of the Dead, これはゾンビですか? OF THE DEAD
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2012 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 10 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead izleyebilirsiniz.

Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead Konusu

Aikawa Ayumu sıradan bir lise öğrencisiyken bir seri katil tarafından öldürülür. Eucliwood Hellscythe adındaki büyücünün Aikawa’yı diriltmesiyle de hayatına bir zombi olarak devam eder. Bir yandan Eucliwood Hellscythe’ın korumalığını yaparken diğer yandan kendisini öldüren seri katili aramaktadır.
Aikawa, bir gün bir büyücü olan Haruna ile karşılaşır. Haruna, büyücü düşmanı olan Megalo’larla savaşırken büyü gücünü yanlışlıkla Aikawa’ya devreder. Büyü gücünü Aikawa’dan geri alana kadar onunla kalmaya karar veren Haruna aynı zamanda Aikawa’dan sahip olduğu büyü gücüyle Megalo’larla savaşmasını istemektedir. Serinin devamı niteliğindedir.

Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead İndir

Bölümler


Yorumlar