Puan 7.26
Fragman

Koutetsujou no Kabaneri

Koutetsujou no Kabaneri tüm bölümler indir, Koutetsujou no Kabaneri türkçe çeviri, Koutetsujou no Kabaneri türkçe sub, Koutetsujou no Kabaneri türkçe çeviri indir.
Kabaneri of the Iron Fortress, 甲鉄城のカバネリ
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2016 Süre: 22 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Koutetsujou no Kabaneri Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Koutetsujou no Kabaneri Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Koutetsujou no Kabaneri izleyebilirsiniz.

Koutetsujou no Kabaneri Konusu

Endüstriyel devrimin tam ortasında olan dünya, demirden bir katmanla çevrili kalbi delinmeden mağlup edilmesi mümkün olmayan bir canavar türüyle karşı karşıya kalmıştır. Isırdığı insanı saldırgan, zombi benzeri bir canlıya dönüştüren bu canavarlara Kabane denmektedir. Doğuda yer alan Hinomoto adasındaki insanlar, bu canlılardan korunaklı şekilde yaşayabilmek için istasyonlar kurmuşlardır. Bir nevi sığınak olan istasyonlar arasında Hayajiro isimli buharlı lokomotifler aracılığıyla eşya da taşınması mümkündür. Aragane İstasyonu’nda yaşayan ve lokomotif yapımında çalışan Ikoma, Kabane’leri yenmek üzere Tsuranukizutsu adını verdiği bir silah icat etmiştir. Silahını kullanmak için fırsat aradığı bir gün zorunlu Kabane muayenesinden muaf tutulan Mumei isimli bir kızla tanışır. O gece içerisinde kontrolden çıkmış bir Hayajiro’yla karşı karşıya kaldığında Mumei ile bir kez daha yolları kesişir. Görünüşe göre Hayajiro’nun personellerinin hepsi canavara dönüşmüştür ve istasyon tehdit altındadır. Tüm bunların birleşmesi ise Ikoma’ya silahını denemesi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Koutetsujou no Kabaneri İndir

Bölümler


Yorumlar