Puan 7.18
Fragman

Kujira no Kora wa Sajou ni Utau

Kujira no Kora wa Sajou ni Utau tüm bölümler indir, Kujira no Kora wa Sajou ni Utau türkçe çeviri, Kujira no Kora wa Sajou ni Utau türkçe sub, Kujira no Kora wa Sajou ni Utau türkçe çeviri indir.
Balinanın Çocukları Kum Denizinde Şarkı Söylüyor, Children of the Whales, Whale Calves Sing on the Sand, Tales of the Wales Calves, クジラの子らは砂上に歌う
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2017 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: ugurmaden Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kujira no Kora wa Sajou ni Utau Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kujira no Kora wa Sajou ni Utau Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kujira no Kora wa Sajou ni Utau izleyebilirsiniz.

Kujira no Kora wa Sajou ni Utau Konusu

14 yaşındaki Chakuro, sonsuz kum denizinin üstünde sürüklenen neredeyse ütopik bir ada olan Çamur Balinası’nın arşivcisidir. Çamur Balinası’nda yaşayan on kişiden dokuzu onları erken bir ölüme sürükleyen thymia adlı özel yeteneklerini kullanabilmekle hem lanetlenmiş, hem de kutsanmıştır. Chakuro ve arkadaşları tesadüfen birçok ada bulmuş fakat onlardan olmayan hiçbir insanı ne görmüş ne de duymuşlardır. Bir gün, Chakuro neredeyse Çamur Balinası kadar büyük bir ada keşfeder ve kaderini değiştirecek olan bir kız ile tanışır.

Kujira no Kora wa Sajou ni Utau İndir

Bölümler


Yorumlar