aot arkaplan
Puan 8.52
Fragman

Shingeki no Kyojin

Shingeki no Kyojin tüm bölümler indir, Shingeki no Kyojin türkçe çeviri, Shingeki no Kyojin türkçe sub, Shingeki no Kyojin türkçe çeviri indir.
Saldırı Devi, Titana Saldırı, Attack on Titan, AoT, 進撃の巨人
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2013 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 25 Çevirmen: Clauseover Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Shingeki no Kyojin Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Shingeki no Kyojin Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Shingeki no Kyojin izleyebilirsiniz.

Shingeki no Kyojin Konusu

Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikâyelerdeki gibi, uzun, zekâdan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insanlık, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile üvey kardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde insanların devler tarafından canlı canlı yenilişini izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.

Shingeki no Kyojin İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar