Puan 7.02
Fragman

Monster Musume no Iru Nichijou

Monster Musume no Iru Nichijou tüm bölümler indir, Monster Musume no Iru Nichijou türkçe çeviri, Monster Musume no Iru Nichijou türkçe sub, Monster Musume no Iru Nichijou türkçe çeviri indir.
Canavar Kızlar ile Günlük Yaşam, Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls, MonMusu, モンスター娘のいる日常
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2015 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Monster Musume no Iru Nichijou Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Monster Musume no Iru Nichijou Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Monster Musume no Iru Nichijou izleyebilirsiniz.

Monster Musume no Iru Nichijou Konusu

Bahtsız genç Kurusu Kimihito, devletin yürüttüğü Türler Arası Kültürün Değişim Hareketi isimli projeye gönüllü olmak zorunda kalmıştır ve proje kapsamında sadece mitolojik birer varlık olmadıkları ortaya çıkan Sentor, Harpia ve daha nice farklı türdeki canlıdan yılan vücuduna sahip bir Lamia olan Miia’yı evinde ağırlayacaktır. Görevi Miia ile ilgilenmek ve yeni çevresine uyum sağlamasına yardımcı olmak olan Kimihito, onun cazibesine kapılmadan edemez ancak türler arası çiftleşme yasalar tarafından sıkıca denetlenmektedir. Daha kötüsü büyüleyici bir Sentor kız ve flörtçü bir Harpia’da onlarla yaşamaya başladığında Kimihito yaşının getirisi hormonlarıyla nasıl başa çıkacağını bilmemektedir.

Monster Musume no Iru Nichijou İndir

Bölümler


Yorumlar