Puan 8.36
Fragman

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu tüm bölümler indir, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe çeviri, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe sub, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe çeviri indir.
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation, Jobless Reincarnation: I Will Seriously Try If I Go To Another World, 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2021 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 11 Çevirmen: ugurmaden Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu izleyebilirsiniz.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Konusu

Tanımadığı birini trafik kazasından kurtarırken ölen 34 yaşındaki bir NEET büyülü bir dünyaya Rudeus Greyrat isminde yeni doğmuş bir bebek olarak reenkarne olur. Geçmiş hayatından ona kalan bilgisi, tecrübesi ve pişmanlıklarıyla beraber daha önce yaptığı yanlışları yapmadan dolu dolu bir hayat yaşamaya çalışmaya karar verir. Oldukça yüksek olan büyü güçleri ve yetişkin beyniyle ailesi ve çevresi tarafından bir dahi olarak görülse de içinde hâlâ bir otaku ruhu taşımaktadır.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar