Puan 8.26
Fragman

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu tüm bölümler indir, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu türkçe çeviri, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu türkçe sub, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu türkçe çeviri indir.
Re:ZERO -Starting Life in Another World-, Re: Life in a different world from zero, Re:Zero, ReZero, Re:ゼロから始める異世界生活
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2016 Süre: 25 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 25 Çevirmen: gorkemyvz (1-6) – KaioKen (7-25) Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu izleyebilirsiniz.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Konusu

Ansızın, lise öğrencisi Subaru Natsuki gittiği mahalle bakkalındaki dönüş yolunda öteki dünyaya çağrılır. Hayatının en büyük dönüm noktası başlamak üzereydi. Kimin tarafından çağrıldığını dahi bilmez durumdadır ve saldırıya uğradığında işler çok daha kötü bir hâl alır. Ama gümüş saçlı gizemli bir kız ve onun sihirli kedisi onu kurtadığında, Subaru ona olan iyilik borcunu ödemek için iş birliği yapmak zorunda kalır. İkisi beraber ipuçlarını bir araya getirdiğinde, Subaru ve kız saldırıya uğrayıp öldürülür. Bundan sonra, Subaru “Ölümden Dönüş” adlı yeteneği kazanmış hâlde uyanır ve zamanı ölümden geri alabilen çaresiz biri hâline gelir. Umutsuzluğun ötesinde, acaba kızı ölümün kaderinden kurtalabilecek midir?

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar