Puan 7.56
Fragman

Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume

Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume tüm bölümler indir, Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume türkçe çeviri, Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume türkçe sub, Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume türkçe çeviri indir.
Gökevinden Gelen: ~Küçük Bir Yıldızın Hayali~, Planetarian, Planetarian: The Reverie of a Little Planet, planetarian~ちいさなほしのゆめ~
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2016 Süre: 18 dk Tip: Bölüm Sayısı: 5 Çevirmen: ugurmaden​ Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume izleyebilirsiniz.

Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume Konusu

Uzay Kolonileştirme Programının başarısız olmasının üzerinden 30 yıl geçmiştir. İnsanoğlu yok olmanın eşiğindedir. Dünya üzerinde, aralıksız devam eden ölümcül yağmurlar yağmaktadır. ”Leşçi” olarak adlandırılan erkek toplumu, medeniyetlerden artakalan yapı ve eserleri yağmalamaktadır. Bir gün bu leşçilerden birisi “Ölüler Şehri” olarak adlandırılan son derece tehlikeli bir bölgeye adımını atar. Şehri araştırdığı esnada, karşısına savaş öncesinden kalma bir gökevi çıkar. Gökevinin içine girdiğinde kendisini kız görünümünde bir android karşılar. Adı Hoshino Yumemi’dir. 30 yılın ardından karşısında gördüğü ilk kişiyi müşteri zannederek ona yıldızları göstermeye çalışır; ancak gökevi projektörü çalışmamaktadır. Konuşulan şeylere hiçbir anlam veremeyen “müşteri”miz, en sonunda projektörü onarmak için kıza söz verir.

Planetarian: Chiisana Hoshi no Yume İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar