Puan 7.67
Fragman

Inuyashiki

Inuyashiki tüm bölümler indir, Inuyashiki türkçe çeviri, Inuyashiki türkçe sub, Inuyashiki türkçe çeviri indir.
Inuyashiki: Last Hero, いぬやしき
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2017 Süre: 22 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 11 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Inuyashiki Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Inuyashiki Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Inuyashiki izleyebilirsiniz.

Inuyashiki Konusu

İnuyashiki İchirou, çok şanssız birisidir. Daha sadece 58 yaşındayken, yaşlı görünüşü yüzünden çevresindekiler tarafından acınası bir yaşlı adam olarak görülür, desteklemek için yaptığı onca şeye rağmen ailesi tarafından hiç umursanmaz ve bolca saygısızlık görür. Bunca şeyin üstüne bir de doktoru onun kanser olduğunu ve bu dünyada çok az zamanının kaldığını açıklar. İşler daha da kötü gidemez derken, kör edici bir ışık gökyüzünü yarar ve tam İchirou’nun durduğu yere düşer. Sonrasında uyandığında kendini sağ salim bulur, ama çok geçmeden kendisinde bir şeylerin değiştiğini fark etmeye başlar. Ancak, anlaşılır ki bu yeni, tuhaf değişimler yaşamın akışına dönmesi için tam da gerekli olan şeylerdir ve şimdi öyle görünüyor ki onu daha önce hiç tadamadığı saygıya layık bir kahraman olmasını hiçbir şey engelleyemeyecektir. Tabii eğer ortada aynı değişimlere sahip başka biri daha yoksa…

Inuyashiki İndir

Bölümler


Yorumlar