Spring 2020

Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen

A-1 Pictures
12 episodes · BD Ongoing Kaguya-sama: Love is War Season 2, Kaguya Wants to be Confessed To: The Geniuses' War of Love and Brains 2nd Season, Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 2nd Season, Kaguya-sama: Love is War 2nd Season, かぐや様は告らせたい?~天才たちの恋愛頭脳戦~
8.66

Ülkedeki en yüksek notlara sahip olduğu için dâhi ilan edilen Miyuki Shirogane, prestijli Shuchiin Akademisi’ne öğrenci konseyi başkanı olarak seçilir, böylece güzel ve varlıklı başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya ile birlikte çalışmaya başlar. İkisinin romantik bir ilişkisi olmamasına rağmen, öğrenciler tarafından mükemmel bir çift olarak kabul görürler. Ancak, gerçek şu ki birlikte geçirdikleri zaman sonrasında, birbirlerinden etkilenirler ve ikisinin de duyguları gelişir. Maalesef iki taraf da itiraf etmeye gönüllü değildir, çünkü bunu bir zayıflık belirtisi olarak görmektedirler. Miyuki ve Kaguya elit öğrenciler olmaktan gurur duyduklarından dolayı, karşı tarafa itiraf ettirmek için ne gerekiyorsa yapmaya karar verirler. Günlük tuhaflıkları sayesinde aşk savaşı başlıyor! Serinin ikinci sezonudur.

Kami no Tou

Telecom Animation Film
13 episodes · TV Completed Tower of God, Sin-ui Tap, 神之塔 -Tower of God-
7.58

Tower of God; hayatının büyük kısmını büyük ve gizemli kalenin altında geçirmiş, yalnız yakın arkadaşı Rachel ile birlikte olan Yoru isimli çocuğu konu alıyor. Rachel kaleye girdiğinde Yoru da kapıyı açmayı başarıyor ve en yakın arkadaşını bulmaya çalışırken bu kalenin her katında zorluklarla yüzleşiyor.