Puan 8.66
Fragman

Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen

Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen tüm bölümler indir, Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen türkçe çeviri, Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen türkçe sub, Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen türkçe çeviri indir.
Kaguya-sama: Love is War Season 2, Kaguya Wants to be Confessed To: The Geniuses' War of Love and Brains 2nd Season, Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 2nd Season, Kaguya-sama: Love is War 2nd Season, かぐや様は告らせたい?~天才たちの恋愛頭脳戦~
Durum: Ongoing Stüdyo: Çıkış Yılı: 2020 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: rolativistik Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen izleyebilirsiniz.

Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen Konusu

Ülkedeki en yüksek notlara sahip olduğu için dâhi ilan edilen Miyuki Shirogane, prestijli Shuchiin Akademisi’ne öğrenci konseyi başkanı olarak seçilir, böylece güzel ve varlıklı başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya ile birlikte çalışmaya başlar. İkisinin romantik bir ilişkisi olmamasına rağmen, öğrenciler tarafından mükemmel bir çift olarak kabul görürler. Ancak, gerçek şu ki birlikte geçirdikleri zaman sonrasında, birbirlerinden etkilenirler ve ikisinin de duyguları gelişir. Maalesef iki taraf da itiraf etmeye gönüllü değildir, çünkü bunu bir zayıflık belirtisi olarak görmektedirler. Miyuki ve Kaguya elit öğrenciler olmaktan gurur duyduklarından dolayı, karşı tarafa itiraf ettirmek için ne gerekiyorsa yapmaya karar verirler. Günlük tuhaflıkları sayesinde aşk savaşı başlıyor! Serinin ikinci sezonudur.

Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar