Puan 8.86
Fragman

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 tüm bölümler indir, Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 türkçe çeviri, Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 türkçe sub, Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 türkçe çeviri indir.
Attack on Titan: The Final Season Part 2, Shingeki no Kyojin Season 4, Attack on Titan Season 4, 進撃の巨人 The Final Season Part 2
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2022 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: rolativistik & KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 izleyebilirsiniz.

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 Konusu

Shingeki no Kyojin: The Final Season serisinin 2. kısmıdır. Yaegeristlerin kontrolü ele geçirmesiyle, Paradis savaşı Shiganshina’da yoğunlaşır. Eren liderliğindeki sürpriz saldırıdan büyük bir darbe aldıktan sonra, Marley buna karşılık vermek için hızla harekete geçer. Zeke’nin gerçek planının ortaya çıkması ve yeni bir yönetim altında zorlanan bir ordu ile bu savaş iki cephede de devam edecektir. Eren, abisinin isteklerini yerine getirmeye niyetli midir? Yoksa kendince bir planı mı vardır? Devlerin ve insanlığın son savaşı başlamak üzere!

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2 İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar