2022 Kış

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen

ufotable
Bilinmiyor episodes · TV Completed Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc, 鬼滅の刃 遊郭編
8.72

Tanjiro ve arkadaşları, Mugen Treni’ndeki görevlerini tamamlamışlardır. Bu sırada Ses Sütunu Tengen Uzui’nin kadın ninja ajanları bir iblis hakkında bilgi topladıkları Yoshiwara eğlence bölgesinde aniden ortadan kaybolmuşlardır. Onları bulabilmek ve bilgi toplamak için Tengen Uzui yanına eşlik edecek kadın ajan aramaktadır. Tanjiro, Zenitsu ve İnosuke bu göreve gönüllü olarak katılırlar ancak kadın kılığına girmek zorunda kalırlar. Acaba kahramanlarımız, Yoshiwara eğlence bölgesinde terör estiren iblisi bulup onu alt edebilecekler midir?

Sabikui Bisco

OZ
12 episodes · TV Ongoing Sabikui Bisco, Rust-Eater Bisco, 錆喰いビスコ
7.48

Bisco Akaboshi namıdiğer “İnsan Yiyen Mantar”, oklarının gittiği yerde mantar biten, aranan bir suçlu okçudur. İşin aslı, toprağı zenginleştirmek ve eski hâline döndürmek için mantar yayan bir “Mantar Koruyucu”dur. Bisco, Japonya’nın kurak topraklarında her türlü pası süpürdüğü söylenen “Sabikui” efsanesini aramak için maceraya atılır.

Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2

MAPPA
12 episodes · TV Completed Attack on Titan: The Final Season Part 2, Shingeki no Kyojin Season 4, Attack on Titan Season 4, 進撃の巨人 The Final Season Part 2
8.86

Shingeki no Kyojin: The Final Season serisinin 2. kısmıdır. Yaegeristlerin kontrolü ele geçirmesiyle, Paradis savaşı Shiganshina’da yoğunlaşır. Eren liderliğindeki sürpriz saldırıdan büyük bir darbe aldıktan sonra, Marley buna karşılık vermek için hızla harekete geçer. Zeke’nin gerçek planının ortaya çıkması ve yeni bir yönetim altında zorlanan bir ordu ile bu savaş iki cephede de devam edecektir. Eren, abisinin isteklerini yerine getirmeye niyetli midir? Yoksa kendince bir planı mı vardır? Devlerin ve insanlığın son savaşı başlamak üzere!