Puan 7.26
Fragman

Utawarerumono: Itsuwari no Kamen

Utawarerumono: Itsuwari no Kamen tüm bölümler indir, Utawarerumono: Itsuwari no Kamen türkçe çeviri, Utawarerumono: Itsuwari no Kamen türkçe sub, Utawarerumono: Itsuwari no Kamen türkçe çeviri indir.
Utawarerumono: The False Faces, Utawarerumono: The False Mask, うたわれるもの 偽りの仮面
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2015 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 25 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Utawarerumono: Itsuwari no Kamen Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Utawarerumono: Itsuwari no Kamen Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Utawarerumono: Itsuwari no Kamen izleyebilirsiniz.

Utawarerumono: Itsuwari no Kamen Konusu

Hakkında hiçbir şey bilmediğim o karlı düzlüğe geldiğimde, uçsuz bucaksız bir yerde dikildiğimi fark ettim. Oraya nasıl geldiğimi bilmiyordum. Ayrıca hiçbir şey hatırlayamıyordum, ismimi bile… Bu saçma durumuma karşı dilim tutulmuş şekilde durdum orada. Ama sonra dev bir canavar, sanki bana garezi varmış gibi, aniden ortaya çıktı; bu böceğe benzeyen yaratık üstüme gelmeye başladı. Umutsuzca kaçmayı denedim ama beni köşeye sıkıştırdı. Daha sonra bu kız ortaya çıktı. Onun ismi Kuon. Hayvan kulakları ve kuyruğu olan bu kız hayatımı kurtarmıştı.

Utawarerumono: Itsuwari no Kamen İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar