Puan 8.56
Fragman

Yakusoku no Neverland

Yakusoku no Neverland tüm bölümler indir, Yakusoku no Neverland türkçe çeviri, Yakusoku no Neverland türkçe sub, Yakusoku no Neverland türkçe çeviri indir.
The Promised Neverland, 約束のネバーランド
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2019 Süre: 22 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: The_Witch Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Yakusoku no Neverland Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Yakusoku no Neverland Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Yakusoku no Neverland izleyebilirsiniz.

Yakusoku no Neverland Konusu

Lütuf Yetimhanesinde, hayat yetimler için daha iyi olamazdı! Ebeveynleri olmamasına rağmen, diğer çocuklar ve onları önemseyen “Anne”leriyle mutlu kocaman bir aileyi oluşturmaktadırlar. Özellikle de hepsi 12 yaşına basana kadar evlat edinildiklerinden dolayı, hiçbir çocuk göz ardı edilmez. Gündelik hayatları zorlu yazılılarla doludur fakat yazılılardan sonra dışarıda oynamalarına izin vardır. Uymaları gereken tek bir kural vardır: yetimhaneden ayrılmamak. Ama bir gün, sınav birincilerinden olan iki yetim; Emma ve Norman, yetimhanenin kapısına gitmeyi cüret edip varoluşlarının ardındaki korkunç gerçeği ortaya çıkarırlar…

Yakusoku no Neverland İndir

Bölümler


Yorumlar