Puan 7.41
Fragman

Psycho-Pass 2

Psycho-Pass 2 tüm bölümler indir, Psycho-Pass 2 türkçe çeviri, Psycho-Pass 2 türkçe sub, Psycho-Pass 2 türkçe çeviri indir.
Psycho-Pass 2, Psycho-Pass Second Season, Psychopath 2nd Season, PSYCHO-PASS サイコパス 2
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2014 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 11 Çevirmen: unnamedfeeling & Sentius Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Psycho-Pass 2 Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Psycho-Pass 2 Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Psycho-Pass 2 izleyebilirsiniz.

Psycho-Pass 2 Konusu

Teknolojinin gelişmesiyle insanların suç işleme potansiyellerini ve suç işlediklerinde, işledikleri suçun derecesini ölçebilen “Psycho-Pass” adında bir cihaz icat edilmiştir. “Dominator” adlı silahlar ise sadece Psycho-Pass adlı cihazın üst düzey suçlu olarak gösterdiği kişiler üzerinde etkili olan bir silahtır.
Akane Tsunemori, güvenlik okulundan birincilikle mezun olmuş ve özel olarak kurulmuş olan “Unit 1” adlı güvenlik biriminin başına getirilmiştir. Bu birimin özelliği, üst düzey suçlu ve aynı zamanda yetenekli olan, dominator adlı silahlarla kontrol altında tutulan kişilerden oluşuyor olmasıdır. Serinin ikinci sezonudur.

Psycho-Pass 2 İndir

Bölümler


Yorumlar