Puan 7.26
Fragman

Darling in the FranXX

Darling in the FranXX tüm bölümler indir, Darling in the FranXX türkçe çeviri, Darling in the FranXX türkçe sub, Darling in the FranXX türkçe çeviri indir.
DARLING in the FRANXX, ダーリン・イン・ザ・フランキス
Durum: Completed Stüdyo: , , Çıkış Yılı: 2018 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 24 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Darling in the FranXX Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Darling in the FranXX Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Darling in the FranXX izleyebilirsiniz.

Darling in the FranXX Konusu

Uzak bir gelecekte dünya mahvolmuş, insanlık hareketli kale şehir Plantation’u kurmuştur. Plantation’da Pilot olmak üzere yaratılmış çocuklar aynı zamanda kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn’da yaşamaktadırlar. Burada gökyüzündeki özgürlük ya da dış dünya hakkında hiçbir şey bilmeden hayatlarını sürdüren ve Franxx adı verilen robotların pilotluğunu yapan çocukların tek görevi Kyouryuu adı verilen devasa yaşam formlarıyla savaşmaktır. Bu çocuklar için Franxx’ler hayatlarının anlamıdır. Bir zamanlar dâhi olarak bilinen 016 kod isimli Hiro, görevini yerine getiremeyip başarısız olduğunda varlığı anlamını yitirmiştir. Günün birinde Sıfır İki ismiyle kendini tanıtan ve başının iki yanında boynuzları bulunan gizemli bir kızla tanışır.

Darling in the FranXX İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar