Puan 7.13
Fragman

Junketsu no Maria

Junketsu no Maria tüm bölümler indir, Junketsu no Maria türkçe çeviri, Junketsu no Maria türkçe sub, Junketsu no Maria türkçe çeviri indir.
Bakire Cadı Maria, Maria the Virgin Witch, Junketsu no Maria: Sorcière de gré, pucelle de force, 純潔のマリア
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2015 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Junketsu no Maria Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Junketsu no Maria Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Junketsu no Maria izleyebilirsiniz.

Junketsu no Maria Konusu

Hikâye, Orta Çağ’da Fransa – İngiltere arasında süregelen Yüzyıl Savaşları döneminde geçiyor. Esas kızımız Maria savaşlardan nefret eden ve elinden geldiğince savaşlara müdahale ederek durdurmaya çalışan bakire bir cadıdır.
Fransa kralı ve kilise, Maria’yı kafirlikle suçlar ve toplum karşısında manipüle ederek cadıların ve büyücülüğün kötü bir şey olduğunu söyleyerek uzak durulmasını emreder. Maria köyden uzak, ormanın içinde yardımcısı olan succubus Artemis ile birlikte yaşar. İlk bölüm köyden yaşlı ninesine ilaç yaptırmak için Maria’ya gelen bir anne-kız ile başlar. Anne bir cadıdan yardım istedikleri kilisenin kulağına gider endişesinde; küçük kız ise bir cadı görmenin heyecanı içindedir. Maria kendini yaşlı bir cadı olarak tanıtarak cadılar hakkında ilk izlenimi olacak bu insanlarda iyi kalpli bir ihtiyar görünümü yaratmak ister. Ta ki baykuş formundaki şeytan Artemis içeri dalana kadar. Maria’nın gerçek kimliği ortaya çıkar ve yaratılmaya çalışılan ciddi atmosfer bir anda komediye döner.

Junketsu no Maria İndir

Bölümler


Yorumlar