Puan 8.57
Fragman

Kimetsu no Yaiba

Kimetsu no Yaiba tüm bölümler indir, Kimetsu no Yaiba türkçe çeviri, Kimetsu no Yaiba türkçe sub, Kimetsu no Yaiba türkçe çeviri indir.
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Blade of Demon Destruction, 鬼滅の刃
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2019 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 26 Çevirmen: rolativistik & KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kimetsu no Yaiba Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kimetsu no Yaiba Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kimetsu no Yaiba izleyebilirsiniz.

Kimetsu no Yaiba Konusu

Eski çağlardan beri ormanda insan yiyen iblisler olduğu söylentisi gezmektedir. Bundan ötürü yerli halk gece vakti dışarıya çıkmayı hiç göze alamıyordu. Aynı zamanda efsaneye göre geceleri bu kana susamış iblisleri avlayan bir iblis avcısı vardır. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında acı gerçeklere dönüşecekti. Babasının ölümünden beri Tanjirou ailesine bakma görevini üstlenmişti. Hayatları trajedilerle karşılaşmış olsa bile mutluluğu bulmuşlardı. Ama bu mutluluk Tanjirou ailesini katledilmiş buluncaya kadardı ve hayatta kalan tek üyesi olan kız kardeşi Nezuko, bir iblise dönüşmüştü. Şaşırtıcı bir şekilde Nezuko hâlâ insan duygularını ve düşüncelerini taşıyordu. Böylelikle Tanjirou’nun iblislerle dövüşme ve kız kardeşini tekrar insana dönüştürme görevi başladı.

Kimetsu no Yaiba İndir

Bölümler


Yorumlar