Puan 8.20
Fragman

Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Fate/stay night: Unlimited Blade Works tüm bölümler indir, Fate/stay night: Unlimited Blade Works türkçe çeviri, Fate/stay night: Unlimited Blade Works türkçe sub, Fate/stay night: Unlimited Blade Works türkçe çeviri indir.
Fate/stay night [Unlimited Blade Works], Fate/stay night (2014), Fate - Stay Night
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2014 Süre: 28 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 26 Çevirmen: (1-6)KmE, Rhyke (7), (8-24)KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Fate/stay night: Unlimited Blade Works Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Fate/stay night: Unlimited Blade Works izleyebilirsiniz.

Fate/stay night: Unlimited Blade Works Konusu

2004 Yılı çıkışlı Fate/Stay Night Görsel romanının ikinci senaryosunu konu almaktadır. Studio DEEN tarafından 2010 yılında film uyarlamasına da çevrilmiştir. Ancak bu sefer 2011 yapımı Fate/zero TV serisinin yapımını da üstlenen ufotable tarafından TV serisi olarak tekrar hayata dönüyor. Fate/zero’dan 10 yıl sonrasında geçmektedir. Fuyuki şehrinde ortaya çıkan ve kazananın dileğini gerçekleştirecek olan Kutsal Kâse için 7 büyücü ve kendilerine komut büyüleriyle bağlı olan 7 hizmetkârın arasında geçen “Kutsal Kâse Savaşı”nı konu almaktadır. Baş karakterimiz Emiya Shirou, babasını 5 yıl önce kaybeden ve ona babasından miras kalan dileği, adaletin savaşçısı olmak olan bir lise öğrencisidir. Bir gün okuldan geç vakitte ayrılırken, ilginç kıyafetlere sahip ve ellerinde mızrak ve kılıç ile birbirine saldıran iki kişinin savaşına tanık olur. Mızraklı kişi savaşı bırakıp Shirou’yu takip eder ve mızrağını Shirou’nun kalbine saplar. Ama ertesi gün Shirou, mucizevi bir şekilde iyileşmiş olarak evinde uyanır. Ne olduğunu kavrayamadan yaşamına devam eder. Ama mızraklı savaşçı işini tamamlamak için tekrar dönecektir. Shirou, canı pahasına kendini savunurken köşeye sıkışır. Savaşçı mızrağı ile son darbeyi indirmek üzereyken, beklenmedik bir şey olur ve ışık hüzmeleriyle beraber ortada beliren bir kişi savaşçıya karşı gelir. Şövalyeleri andıran zırhıyla beliren genç kız Shirou’ya yaklaşır ve sorar: “Efendim sen misin?”

Fate/stay night: Unlimited Blade Works İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar