Puan 8.52
Fragman

One Punch Man

One Punch Man tüm bölümler indir, One Punch Man türkçe çeviri, One Punch Man türkçe sub, One Punch Man türkçe çeviri indir.
One Punch Man, One Punch-Man, One-Punch Man, OPM, ワンパンマン
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2015 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
One Punch Man Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca One Punch Man Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden One Punch Man izleyebilirsiniz.

One Punch Man Konusu

Bu seri; cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkında. Ne var ki sıradan görünüşünün altında sıradan problemler yatmamakta. İşin aslında kendine zorlu rakipler arayan süper bir kahraman o! Asıl sorun işte burada ortaya çıkıyor. Ne zaman umut vadedebilecek bir rakip ortaya çıksa tek yumrukla amele sümüğü gibi yere yapıştırıyor. Acaba Saitama sonunda kendisine meydan okuyabilecek kötü birisini bulabilecek midir? Meydan okumak için yeni kötüler ararkenki Saitama’nın kolay ve komik zaferlerini sakın ola kaçırmayın!

One Punch Man İndir

Bölümler


Yorumlar