Puan 7.38

Kore wa Zombie Desu ka?

Kore wa Zombie Desu ka? tüm bölümler indir, Kore wa Zombie Desu ka? türkçe çeviri, Kore wa Zombie Desu ka? türkçe sub, Kore wa Zombie Desu ka? türkçe çeviri indir.
Is This a Zombie?, Koreha Zombie Desuka?, Kore ha Zombie Desu ka?, Kore wa Zombie Desuka?, これはゾンビですか?
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2011 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kore wa Zombie Desu ka? Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kore wa Zombie Desu ka? Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kore wa Zombie Desu ka? izleyebilirsiniz.

Kore wa Zombie Desu ka? Konusu

Aikawa Ayumu sıradan bir lise öğrencisiyken bir seri katil tarafından öldürülür. Eucliwood Hellscythe adındaki büyücünün Aikawa’yı diriltmesiyle de hayatına bir zombi olarak devam eder. Bir yandan Eucliwood Hellscythe’ın korumalığını yaparken diğer yandan kendisini öldüren seri katili aramaktadır.
Aikawa, bir gün bir büyücü olan Haruna ile karşılaşır. Haruna, büyücü düşmanı olan Megalo’larla savaşırken büyü gücünü yanlışlıkla Aikawa’ya devreder. Büyü gücünü Aikawa’dan geri alana kadar onunla kalmaya karar veren Haruna aynı zamanda Aikawa’dan sahip olduğu büyü gücüyle Megalo’larla savaşmasını istemektedir.

Kore wa Zombie Desu ka? İndir

Bölümler


Yorumlar