Puan 7.44
Fragman

One Punch Man S2

One Punch Man S2 tüm bölümler indir, One Punch Man S2 türkçe çeviri, One Punch Man S2 türkçe sub, One Punch Man S2 türkçe çeviri indir.
Tek Atan Adam 2, One Punch Man 2nd Season, One-Punch Man 2, One Punch-Man 2, One-Punch Man 2, OPM 2, ワンパンマン
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2019 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: rolativistik & KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
One Punch Man S2 Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca One Punch Man S2 Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden One Punch Man S2 izleyebilirsiniz.

One Punch Man S2 Konusu

Bu seri; cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkında. Ne var ki sıradan görünüşünün altında sıradan problemler yatmamakta. İşin aslında kendine zorlu rakipler arayan süper bir kahraman o! Asıl sorun işte burada ortaya çıkıyor. Ne zaman umut vadedebilecek bir rakip ortaya çıksa tek yumrukla amele sümüğü gibi yere yapıştırıyor. Acaba Saitama sonunda kendisine meydan okuyabilecek kötü birisini bulabilecek midir? Meydan okumak için yeni kötüler ararkenki Saitama’nın kolay ve komik zaferlerini sakın ola kaçırmayın! Serinin ikinci sezonudur

One Punch Man S2 İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar