Puan 7.46
Fragman

Mahouka Koukou no Rettousei

Mahouka Koukou no Rettousei tüm bölümler indir, Mahouka Koukou no Rettousei türkçe çeviri, Mahouka Koukou no Rettousei türkçe sub, Mahouka Koukou no Rettousei türkçe çeviri indir.
The Irregular at Magic High School, 魔法科高校の劣等生
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2014 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 26 Çevirmen: Catastrop Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Mahouka Koukou no Rettousei Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Mahouka Koukou no Rettousei Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Mahouka Koukou no Rettousei izleyebilirsiniz.

Mahouka Koukou no Rettousei Konusu

Büyü, ne efsanelerin ne de peri masallarının ürünüdür. Uzun zamanlardan beri insanlar için teknoloji kadar gerçekçi bir olgu olmuştur. Doğaüstü güçler, büyü ile sistematik bir hâle getirildiği için, büyü teknik bir yetenek olarak görülmektedir. Bir Doğaüstü Güç Kullanıcısı aynı zamanda bir Büyü Teknisyeni’dir. Büyü Teknisyenleri, kısaca Büyücüler, büyü için özelleşmiş lise ve üniversitelerde eğitilirler.
Shiba Tatsuya, kusurlu ve az başarılı bir abidir. Shiba Miyuki ise kusursuz ve çok başarılı kız kardeştir. İki kardeşin Büyü Lisesi’ne kaydolması ile hikâyemiz başlar.

Mahouka Koukou no Rettousei İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar