Puan 7.51

NieR:Automata Ver1.1a

NieR:Automata Ver1.1a tüm bölümler indir, NieR:Automata Ver1.1a türkçe çeviri, NieR:Automata Ver1.1a türkçe sub, NieR:Automata Ver1.1a türkçe çeviri indir.
Durum: Ongoing Stüdyo: Çıkış Yılı: 2023 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: Bilinmiyor Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
NieR:Automata Ver1.1a Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca NieR:Automata Ver1.1a Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden NieR:Automata Ver1.1a izleyebilirsiniz.

NieR:Automata Ver1.1a Konusu

Yıl 5012, oldukça uzak bir gelecek. Dünya’nın Uzaylılar ve yarattıkları Makine Yaşam Formları tarafından ani istilası, insanlığı yok olmanın eşiğine getirdi. Ay’a sığınan insanlardan hayatta kalanlar, Dünya’yı yeniden ele geçirmek için android askerleri kullanarak bir karşı saldırı düzenlediler. Ancak, Makine Yaşam Formları sonsuz bir şekilde çoğalmaya devam ettikçe savaş çıkmaza girer. Buna karşılık, insanlık nihai bir silah olarak yeni bir android asker birimi konuşlandırır: YoRHa. Dünya’ya yeni gönderilen 2B adlı android halihazırda Dünya’da bulunan 9S’e katılır ve görevleri sırasında sayısız gizemli fenomenle karşılaşırlar.

NieR:Automata Ver1.1a İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar