Puan 8.51
Fragman

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım tüm bölümler indir, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım türkçe çeviri, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım türkçe sub, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım türkçe çeviri indir.
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2, Re: Life in a different world from zero 2nd Season, ReZero 2nd Season, Re:Zero - Starting Life in Another World 2, Re:ゼロから始める異世界生活
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2021 Süre: 28 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: rolativistik & KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım izleyebilirsiniz.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım Konusu

Ansızın, lise öğrencisi Subaru Natsuki gittiği mahalle bakkalındaki dönüş yolunda öteki dünyaya çağrılır. Hayatının en büyük dönüm noktası başlamak üzereydi. Kimin tarafından çağrıldığını dahi bilmez durumdadır ve saldırıya uğradığında işler çok daha kötü bir hâl alır. Ama gümüş saçlı gizemli bir kız ve onun sihirli kedisi onu kurtadığında, Subaru ona olan iyilik borcunu ödemek için iş birliği yapmak zorunda kalır. İkisi beraber ipuçlarını bir araya getirdiğinde, Subaru ve kız saldırıya uğrayıp öldürülür. Bundan sonra, Subaru “Ölümden Dönüş” adlı yeteneği kazanmış hâlde uyanır ve zamanı ölümden geri alabilen çaresiz biri hâline gelir. Umutsuzluğun ötesinde, acaba kızı ölümün kaderinden kurtalabilecek midir? Serinin ikinci sezonunun ikinci kısmıdır.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon 2. Kısım İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar