Puan 8.69
Fragman

Made in Abyss

Made in Abyss tüm bölümler indir, Made in Abyss türkçe çeviri, Made in Abyss türkçe sub, Made in Abyss türkçe çeviri indir.
Made in Abyss, メイドインアビス
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2017 Süre: 25 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 13 Çevirmen: Dazed Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Made in Abyss Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Made in Abyss Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Made in Abyss izleyebilirsiniz.

Made in Abyss Konusu

Dünyada tek keşfedilmemiş olan devasa çukur ve mağaralar sistemine “Hiçlik (Abyss)” deniyordu. Derinliklerinde garip ve harika yaratıklar barındıran bu mağaralar sistemi aynı zamanda şu anki insanlığın üretemediği kalıntılar ile de doludur. Abyss’in sahip olduğu bu gizemler, insanları onu keşfetmesi için cezbeder. Uçurumdan aşağı çukura dalan bu maceracılara ise “Mağara Akıncıları” denilir. Abyss’in kenarında bulunan Ousu şehrinde yaşayan kimsesiz bir kız olan Rico’nun hayali ise annesi gibi bir mağara akıncısı olup, mağara sisteminin gizemlerini çözmektir. Bir gün Rico mağaraya keşif yapmak için gittiğinde insana benzeyen bir robot ile karşılaşır. Bu karşılaşmayla neşeli ve bir o kadarda heyecanlı hikâyemiz başlar.

Made in Abyss İndir

Bölümler


Yorumlar