Puan 8.72
Fragman

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen tüm bölümler indir, Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen türkçe çeviri, Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen türkçe sub, Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen türkçe çeviri indir.
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc, 鬼滅の刃 遊郭編
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2021 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: Bilinmiyor Çevirmen: rolativistik & KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen izleyebilirsiniz.

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Konusu

Tanjiro ve arkadaşları, Mugen Treni’ndeki görevlerini tamamlamışlardır. Bu sırada Ses Sütunu Tengen Uzui’nin kadın ninja ajanları bir iblis hakkında bilgi topladıkları Yoshiwara eğlence bölgesinde aniden ortadan kaybolmuşlardır. Onları bulabilmek ve bilgi toplamak için Tengen Uzui yanına eşlik edecek kadın ajan aramaktadır. Tanjiro, Zenitsu ve İnosuke bu göreve gönüllü olarak katılırlar ancak kadın kılığına girmek zorunda kalırlar. Acaba kahramanlarımız, Yoshiwara eğlence bölgesinde terör estiren iblisi bulup onu alt edebilecekler midir?

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar