Puan 9.09
Fragman

Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım

Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım tüm bölümler indir, Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım türkçe çeviri, Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım türkçe sub, Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım türkçe çeviri indir.
Saldırı Devi 3. Sezon 2. Kısım, Titana Saldırı 3. Sezon 2. Kısım, Attack on Titan Season 3 Part 2, 進撃の巨人 Season3 Part.2
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2019 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 10 Çevirmen: rolativistik & KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım izleyebilirsiniz.

Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım Konusu

Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikâyelerdeki gibi, uzun, zekâdan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insanlık, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile üvey kardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde insanların devler tarafından canlı canlı yenilişini izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder. Serinin üçüncü sezonunun ikinci kısmıdır.

Shingeki no Kyojin 3. Sezon 2. Kısım İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar