Puan 7.40
Fragman

Kiznaiver

Kiznaiver tüm bölümler indir, Kiznaiver türkçe çeviri, Kiznaiver türkçe sub, Kiznaiver türkçe çeviri indir.
Kiznaiver, キズナイーバー
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2016 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kiznaiver Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kiznaiver Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kiznaiver izleyebilirsiniz.

Kiznaiver Konusu

Hikâye, Sugomori isimli kurgusal bir şehirde geçmektedir. Liseye giden ana karakter Katsuhira Agata güçlü bir bedene sahiptir ve nedeni bilinmedik bir şekilde acı hissetmemektedir. Günün birinde, sınıf arkadaşı olan Noriko Sonosaki, Katsuhira Agata’ya “Sen bir Kiznaiver olarak seçildin” der. Kizuna Sistemi, Katsuhira’nın yaralarını paylaşmasına izin veren ve onun, yaşadıkları hayatları ve kişiliklerini tamamiyle farklı olan sınıf arkadaşlarıyla bağlanmasını sağlamaktadır. Bu sisteme bağlı olan herkese Kiznaiverler denir. Bir Kiznaiver yara aldığında, sistem bu yarayı böler ve diğer Kiznaiverler arasında iletir. Katsuhira Agata ve arkadaşlarının birbirlerinin yaralarını nasıl saracaklarını konu alır.

Kiznaiver İndir

Bölümler


Yorumlar