Puan 6.72
Fragman

Sword Art Online II

Sword Art Online II tüm bölümler indir, Sword Art Online II türkçe çeviri, Sword Art Online II türkçe sub, Sword Art Online II türkçe çeviri indir.
Sword Art Online II, Phantom Bullet, SAO II, Sword Art Online 2, SAO 2, ソードアート・オンライン II
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2014 Süre: 23 dk Sezon: Tip: , Bölüm Sayısı: 24 Çevirmen: KaioKen Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Sword Art Online II Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Sword Art Online II Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Sword Art Online II izleyebilirsiniz.

Sword Art Online II Konusu

SAO olayından bir yıl sonra Kirito, Japonya’nın İçişleri ve Ulaştırma Bakanlığı’nın “VR Bölümünden” Seijiro Kikuoka’nın tuhaf isteğiyle karşılaşır.
Gun Gale Online adı verilen VRMMO oyunundaki “Ölüm Silahı” hakkında bir soruşturma vardır. Avatarı bu siyah silah tarafından vurulan oyuncu gerçek hayatta da hayatını kaybeder. Kikuoka’nın tuhaf isteğini reddedemeyen Kirito sanal dünyanın gerçek dünyayı etkileyebileceğine tam ikna olmasa da oyuna girer.
Daha sonrasında Kirito hiç bilmediği bir dünyada “Ölüm Silahı” hakkında ipucu bulmaya çalışır. Bu yolda da Sinon adlı “Hecate II” silahı kullanan bayan bir keskin nişancı Kirito’ya yardım eli uzatır. Sinon’un da yardımıyla “Ölüm Silahı”nı bulabilmek umuduyla “Mermilerin Mermisi” adlı GGO’daki en iyi silah kullanıcıların seçileceği turnuvaya katılıp gizemli bir kişiyle temas kurmaya karar verir.

Sword Art Online II İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar