Puan 8.04
Fragman

Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen

Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen tüm bölümler indir, Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen türkçe çeviri, Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen türkçe sub, Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen türkçe çeviri indir.
Sadece Tanrı'nın Bildiği Dünya: Tanrıça Kısmı, The World God Only Knows: Goddesses, Kami nomi zo Shiru Sekai III, Kami nomi zo Shiru Sekai 3, Kaminomi III, Kaminomi 3, The World God Only Knows III, The World God Only Knows 3, 神のみぞ知るセカイ 女神篇
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2013 Süre: 24 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: Hikari no Kishi Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen izleyebilirsiniz.

Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen Konusu

Keima Katsuragi okulunda herkesin asosyal dediği tam bir oyun manyağıdır. Bunun yanında internette ve oyun dünyasında “Fetih Tanrısı” olarak bilinmektedir. Flört oyunlarında bütün kız karakterleri tavlayabilmektedir. Ayrıca, oyun dünyasını da gerçek dünyanın üstünde tutan biridir. Bir gün kızları “yakalamak” ile ilgili bir anlaşma maili alır ve bunu bir düello daveti olarak düşünüp hiç düşünmeden kabul eder. Hemen ardından Elsee adında bir şeytan kız anlaşma gereği ortaya çıkar ve ondan başıboş ruhları avlamasına yardım etmesini ister.

Serinin 3.sezonudur.

Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami-hen İndir

Bölümler


Yorumlar