Puan 7.91
Fragman

Kami nomi zo Shiru Sekai II

Kami nomi zo Shiru Sekai II tüm bölümler indir, Kami nomi zo Shiru Sekai II türkçe çeviri, Kami nomi zo Shiru Sekai II türkçe sub, Kami nomi zo Shiru Sekai II türkçe çeviri indir.
Sadece Tanrı'nın Bildiği Dünya 2, The World God Only Knows II, Kami nomi zo Shiru Sekai 2, Kaminomi II, The World God Only Knows 2, 神のみぞ知るセカイ II
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2011 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: Hikari no Kishi Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kami nomi zo Shiru Sekai II Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kami nomi zo Shiru Sekai II Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kami nomi zo Shiru Sekai II izleyebilirsiniz.

Kami nomi zo Shiru Sekai II Konusu

Keima Katsuragi okulunda herkesin asosyal dediği tam bir oyun manyağıdır. Bunun yanında inernette ve oyun dünyasında da “Fetih Tanrısı” olarak bilinmektedir. Flört oyunlarında bütün kız karakterleri tavlayabilmektedir. Ayrıca, oyun dünyasını da gerçek dünyanın üstünde tutan biridir. Bir gün kızları “yakalamak” ile ilgili bir anlaşma maili alır ve bunu bir düello daveti olarak düşünüp hiç düşünmeden kabul eder. Hemen ardından Elsee adında bir şeytan kız anlaşma gereği ortaya çıkar ve ondan başıboş ruhları avlamasına yardım etmesini ister. Katsuragi bunu geri çevirse de, eğer anlaşmaya karşı gelirlerse ikisinin de kafalarının kesileceğini söyler şeytan kız.

Kami nomi zo Shiru Sekai II İndir

Bölümler


Yorumlar