Puan 8.32
Fragman

Boku dake ga Inai Machi

Boku dake ga Inai Machi tüm bölümler indir, Boku dake ga Inai Machi türkçe çeviri, Boku dake ga Inai Machi türkçe sub, Boku dake ga Inai Machi türkçe çeviri indir.
Yokluğumdaki Kasaba, ERASED, The Town Where Only I am Missing, BokuMachi, 僕だけがいない街
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2016 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 12 Çevirmen: Echtelion Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Boku dake ga Inai Machi Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Boku dake ga Inai Machi Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Boku dake ga Inai Machi izleyebilirsiniz.

Boku dake ga Inai Machi Konusu

Hayatın zorluklarıyla cebelleşen manga yazarı Satoru Fujinuma, kendisini ifade edememe korkusuyla yüzleşmektedir. Ancak, ölüm ve faciaları engellemeye zorlayan doğaüstü bir yeteneği vardır. Bu olaylar gerçekleşmeden önce, zamanda geri gider ve bu süreç sürekli tekrar eder; ta ki söz konusu olan kaza önlenene kadar.
Bir gün, kendisini katil durumuna düşüren bir kazaya karışır. Kurbanı kurtarma çabasıyla kendisini geçmişe yollar. Fakat, sınıf arkadaşı Kayo Hinazuki’nin kaybolmasından bir ay önceki zamana, ilkokul öğrencisi olduğu yıllara gelmiştir. Bunun üstüne, Satoru kendisine yeni bir görev edinir: Kayo’yu kurtarmak ve kayboluşundaki gizemi çözmek.

Boku dake ga Inai Machi İndir

Bölümler


Yorumlar