Puan 8.36
Fragman

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu tüm bölümler indir, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu türkçe çeviri, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu türkçe sub, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu türkçe çeviri indir.
Parasyte: The Maxim, Parasite, Parasitic Beasts, Parasyte, 寄生獣 セイの格率
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Yılı: 2014 Süre: 23 dk Sezon: Tip: Bölüm Sayısı: 24 Çevirmen: Libert8 (1~13); Owari (14); Libert8 & Owari (18); TTChopper (14~17, 19~24) Casts: Yayınlayan: Adonis Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Türkçe altyazılı indir Adonis Fansub, Ayrıca Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Türkçe alt yazılı izle, 1080p olarak Adonis Fansub sitesinden Kiseijuu: Sei no Kakuritsu izleyebilirsiniz.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Konusu

On yedi yaşındaki İzumi Shinichi, Tokyo’nun sakin bir mahallesinde annesi ve babasıyla yaşamaktadır. Bir gece Parazitler olarak adlandırılan solucanımsı uzaylılar dünyayı istila edip insanların kulaklarından ya da burunlarından girerek beyinlerinin kontrolünü ele geçirirler. Shinichi uyuduğu sırada bir Parazit kulağından girmeye çalışır. Ama o sırada Shinichi kulaklık taktığı için Parazit başarısız olur ve sağ koluna girerek kolun kontrolünü ele geçirir. Bu Parazit’in adı ise Migi’dir. Shinichi, Migi’nin yukarılara çıkıp beynine ulaşmasına engel olur. Böylece ikisi de kişiliklerini ve akıl sağlıklarını kaybetmezler. İkili diğer Parazitlerle karşılaştıklarında tuhaf durumlarından yararlanır ve hayatta kalabilmek için yavaş yavaş aralarında güçlü bir bağ oluşmaya başlar. Çift, Shinichi’nin insan beyninin hâlâ bozulmamasının üzerine diğer Parazitlere karşı bir mücadele vermeye karar verirler. Shinichi, Migi’den yardım alırken insanları hunharca yiyen Parazitlere karşı savaşmaya kendini mecbur hisseder.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu İndir

Bölümler

1080p

Yorumlar